Podróż w czasie

Tutaj taka mała impresja by dodać otuchy tym wszystkim, którzy być może wątpią, czy pory roku przemijają :^). Bardzo często szukam tego widoku i cieszę się kiedy go odnajduję i nigdy nie jest ten sam ale zawsze jest przepiękny.
Źródło: kamera internetowa tutaj www.krakow.pl/start/1849,artykul,kamery_-_wawel.html


Komentarze

 1. To pierwsze zdjęcie we mgle - to Twoje dzieło? PRZE-PIĘK-NE!!! :) Uwielbiam mgliste fotografie - zachwycają mnie, iż malowane są niejako przy pomocy cieni wyłącznie...Cudowne przejścia tonalne. No bajka i już! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie moje przyznaję sie bez bicia .. wszystkie są z kamery interntowej ..po prostu je zachowałem.. pewno dnia podłączyłem się pod ten adres u góry i właśnie był taki cudowny świt :^)) .. chciałbym tam wtedy być na dachu z moją lustrzanką :^))

   Usuń
 2. Pierwsze zdjęcie fenomenalne, cenie je za to, że jest tajemnicze, z nutą nostalgii i zadumy, a do tego najzwyczajniej piekne. Uwielbiam zdjęcia z duszą, uwiecznienie chwili, momentu , który zawsze budzi w nas skrajne emocje.

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję .. ale moje zasługi są znikome :^) .. często podglądam kamerę internetową z widokem na Wawel i zakole Wisły a pewnego dnia przywitał mnie ten niesamowity widok zamglonego świtu .. bez chwili namysłu chciałem ten moment ocalić od zapomnienia .. pozdrawiam serdecznie :^)

   Usuń
 3. Kraków jak zawsze piękny! Pierwsze zdjęcie magiczne... :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kraków i szczególnie ten widok na nasz Złoty Polski Wiek są mi tak bliskie .. widok został uchwycony kamerą internetową zainstalowaną na dachu .. mój udział jest zatem bardzo skromny w zachowaniu tego magicznego świtu .. chciałbym tam być na dachu z moją lustrzanką :^) .. pozdrawiam serdecznie :^)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję .. pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 5. Kraków ♥ Pierwsze zdjęcie zrobiło i na mnie wrażenie..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moja zasługa w nim skromniutka .. pochodzi z kamery internetowej pod adresem powyżej zdjęcia .. po prostu je schowałem kiedy mnie poraziło pięknem ...chyba będę musiał wybrać się na ten sam dach z lustrzanką i czekać na świt i mgłę :^) .. pozdrawiam serdecznie :^)

   Usuń
 6. I kolejny dowód na to, że kamerki online są FAJNE! :):) Ech, aż się rozmarzyłam, bo studiując w Krakowie, często z samego rana dreptałam przez most Dębnicki, zerkając na Wawel czasami właśnie w takiej mgle, jak na pierwszym zrzucie... Piękne czasy :) I piękne miasto... Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Iza tak :^) .. ja teraz 'podglądam' tą kamerkę na Rysiance, o której napisałaś u siebie .. jest tam zimowo/bajkowo teraz ....
   .. też bym tak chciał podreptać :^) przez most Dębnicki z widokiem na Wawel i zakole Wisły .. mam nadzieję, że już wkrótce

   pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję .. przekażę pozdrowienia do kamery :^) .. pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 8. Kraków ma ten przyciągający i nieprzemijający czar...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak :^) .. bardzo na mnie działa ... to moje marzenie by tam zamieszkać po powrocie z emigracji .. mieć tak blisko do gór i być otoczony historią i kulturą .. pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 9. Dolaczam do komentujacych - pierwsze zdjecie zapiera dech :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję ale mała w tym moja zasługa .. :^) ... kiedy zobaczyłem, że Monet pewnie sięgnąłby za pędzle tak jak tutaj: :^)


   serdeczne pozdrowienia z AUS dla NYC :^)


   http://en.wikipedia.org/wiki/File:Claude_Monet_-_Le_Parlement,_coucher_de_soleil.jpg

   Usuń
 10. Odpowiedzi
  1. jest nas więcej ...trzymam kciuki, że za jakiś czas będę miał tam okazję po prostu być

   Usuń

Prześlij komentarz