Indyjskie impresje ...

Indyjskie impresje zachowane pod moimi powiekami. Indie są inne i fascynujące. Nie sposób je opowiedzieć. Trzeba zanurzyć się w tłum w labiryncie wąskich chodników i ulic gdzie ludzie, zwierzęta, rowery i motocykle próbują się zmieścić. Trzeba poczuć gorąc i kurz i poczuć na sobie mokrą od potu koszulę ...Trzeba wsiąść do pociągu i znaleźć w nim miejsce choć z początku wydawałoby się to niemożliwe ...

Komentarze

 1. Jakie kolorowe piękne zdjęcia. Świetnie oddają klimat Indii, które znam co prawda tylko z opowieści....ale to jest właśnie to
  I nawet ten brud na ulicach widać...nie przeszkadzał Ci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję Julio .. bardzo mi miło ... tak kurz i brud i gorąc na pewno są tam wszędzie ale to właśnie część tej fascynującej inności :^)
   ściskam bardzo ciepło :^)

   Usuń
 2. niezwykłe miejsca, niezwykli ludzie, niezwykłe kolory :) kompletnie inny świat.. piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję Bina .. tak właśnie tam jest trudno przyrównywać do dobrze znanego nam świata to raczej nie ma sensu .. jest po prostu inaczej .. ściskam bardzo ciepło :^)

   Usuń
 3. A wiesz, że już kilka razy śniło mi się, że jestem w Indiach...I sama siebie przekonuję, i wierzę w to, że to sen proroczy. Budzić się nie lubię po takim śnie. Będę sobie te moje wyśnione Indie wizualizować więc kto wie - może kiedyś zobaczę na własne oczy kadry z Twoich zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. serdecznie życzę Ci podróży do Indii .. jest inaczej i fascynujaco myślę, że autentyczniej niż w wielu innych miejscach Azji .. pozdrawiam bardzo ciepło :^)

   Usuń
 4. Piękne zdjecia, ale korzystam z okazji i....
  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałabym Ci życzyć wszystkiego co najpiękniejsze, dużo zdrówka, miłości, radości, spełnienia marzeń, odpoczynku od zabieganego życia i duuużo pięknych podróży :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję Agnieszko

   bardzo dziękuję za życzenia Życzę Wam wiele dobra i ciepła i piękna w Nowym Roku
   ściskam bardzo ciepło :^)

   Usuń
 5. Indie to moje podróżnicze marzenie.
  Piotrze, wspaniałych, rodzinnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym roku 2015 spełnienia najskrytszych marzeń i planów (tych wyjazdowych także).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję za życzenia Życzę Ci wiele dobra i ciepła i piękna w Nowym Roku
   ściskam i pozdrawiam bardzo ciepło :^)

   Usuń
 6. Jednego nie rozumiem. Dlaczego tam jest tyle śmieci? W czym leży problem? Czy to ten ogrom induskiej populacji? Naprawdę, gdyby nie ten brud, Indie byłyby niewiarygodnie piękne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nika to po prostu jest częścią krajobrazu tam.. po kliku dniach przestaje się zauważać :^) .. myślę, że brak nawyków aby szukać kosza na śmieci a i takowych jest niewiele i przepełnione .. być może problem z wysypiskami i służbą oczyszczania miast też .. z tego co czytałem nowy premier Modi chce to pozmieniać na lepsze .. trzymam kciuki, że to mu się uda

   pozdrawiam bardzo ciepło :^)

   Usuń

Prześlij komentarz