Dwa oceany

Już niedługo ponownie będę leciał nad Atlantykiem do Ojczyzny. Bardzo już tęsknię,

Od 26 lat przelot nad Atlantykiem przewija się przez każdy rok mojego życia. A od ponad 8 lat co jakiś czas patrżę przez okno samolotu na bezkres Pacyfiku.

Ubiegly rok 2016 dał mi możliwość ponownie być zawieszonym nad Atlantykiem podczas dwóch podróży do Europy a później pod koniec roku być zawieszonym nad Pacyfikiem podczas niezapomnianej podroży do Tajlandii, Malezji, Indonezji, i na Tajwan.
A teraz już za 5 tygodni ponownie Atlantyk. I jeszcze raz lub dwa później tym roku. A za rok w 2018 bardzo chciałbym ponownie powrócić nad Pacyfikiem do zawsze fascynującej  dla mnie Azji.

Komentarze

  1. Bezpiecznych podróży :) I nie dziwi mnie fakt, że chcesz powrócić do Azji - jest fascynująca :) Pozdrawiam serdecznie z Wietnamu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. bardzo dziękuję za miłe odwiedziny Aneta! .. tak byłem już kilkakrotnie w Azji i zawsze te wędrówki są fascynujące tyle jeszcze przede mną do przwędrowania .. bardzo chciałbym dotrzeć do Wietnamu za jakiś czas i chyba jeszcze bardziej do Laosu .. być może za rok uda mi się ponownie odwiedzić Azję tym razem Birmę, Kambodżę, a może także choć troszeczkę Wietnamu być może Sajgon ale nie jestem jeszcze pewien .. Wietnam wymagał by całej podróży .. pozdrawiam bardzo ciepło przez Pacyfik :^)

      Usuń

Prześlij komentarz